Dzień: 19.03.2024 (wt.) |
Lekcja | Nauczyciel/wakat | Oddział | Przedmiot | Sala | Zastępca | Uwagi |
0, 07:05-07:50 | Kierończyk Agata | 2LOm | Religia | 52 | Uczniowie przychodzą później | |
0, 07:05-07:50 | Kierończyk Agata | 2LOs | Religia | 52 | Uczniowie przychodzą później | |
1, 08:00-08:45 | Drelich Joanna | 2LOm | Matematyka | 31 | Karolczuk Ewa | |
1, 08:00-08:45 | Kierończyk Agata | 2WZ | Religia | 52 | Uczniowie przychodzą później | |
1, 08:00-08:45 | Kierończyk Agata | 2OS | Religia | 52 | Uczniowie przychodzą później | |
1, 08:00-08:45 | Kruszyńska Mirella | 3LOw|jr | Język rosyjski | 53 | Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela) | |
1, 08:00-08:45 | Lachowicz Dariusz | 2LOw|2/2 | Język angielski | 47 | Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela) | |
1, 08:00-08:45 | Lachowicz Katarzyna | 4LOs | Język angielski | 12 | Pomozova Irina | |
1, 08:00-08:45 | Niezgoda Agnieszka | 2LOs | Język niemiecki | 14 | Lemańczyk Eugeniusz | |
1, 08:00-08:45 | Słomiński Dariusz | 2TEE|te | Język polski | Cz | Rybak Katarzyna | |
2, 08:50-09:35 | Drelich Joanna | 2LOm | Język angielski | 52 | Pomozova Irina | |
2, 08:50-09:35 | Kierończyk Agata | 2WZ | Religia | 52 | Uczniowie przychodzą później | |
2, 08:50-09:35 | Kierończyk Agata | 2OS | Religia | 52 | Uczniowie przychodzą później | |
2, 08:50-09:35 | Kowalkowski Tadeusz | 1LOw | Edukacja dla bezpieczeństwa | 2 | Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela) | |
2, 08:50-09:35 | Lachowicz Dariusz | 1WZM|2/2 | Język angielski | 47 | Uczniowie przychodzą później | |
2, 08:50-09:35 | Lachowicz Katarzyna | 4LOs | Historia | 18 | Janowska Justyna | |
2, 08:50-09:35 | Niezgoda Agnieszka | 2LOs | Fizyka | 40 | Pieńkowska-Fobka Teresa | |
2, 08:50-09:35 | Słomiński Dariusz | 3TE | Instalacje elektryczne | 8 | Uczniowie przychodzą później | |
2, 08:50-09:35 | Zakrzewski Andrzej | 3LOm | Podstawy bezpieczeństwa publicznego | 15 | Przeniesiona | Przeniesiony język polski z 6 lekcji |
3, 09:45-10:30 | Drelich Joanna | 1LOw | Zajęcia z wychowawcą | 22 | Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela) | |
3, 09:45-10:30 | Kowalkowski Tadeusz | 4LOw | Przygotowanie wojskowe | 2 | Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela) | |
3, 09:45-10:30 | Lachowicz Dariusz | 1MPS|1/2 | Geografia | 30 | Surma Mariola | |
3, 09:45-10:30 | Lachowicz Katarzyna | 2WZ|2/2 | Matematyka | 40 | Wiloch Tomasz | |
3, 09:45-10:30 | Słomiński Dariusz | 3TE | Maszyny i urządzenia elektryczne | 8 | Uczniowie przychodzą później | |
4, 10:40-11:25 | Drelich Joanna | 3LOw|2/2 | Język angielski | 49 | Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela) | |
4, 10:40-11:25 | Kowalkowski Tadeusz | 4LOw | Przygotowanie wojskowe | 2 | Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela) | |
4, 10:40-11:25 | Kujawa Daria | 2LOm | Matematyka | 40 | Wiloch Tomasz | |
4, 10:40-11:25 | Lachowicz Dariusz | 1TOS|1/2 | Język angielski | 34 | Stachurski Adam | |
4, 10:40-11:25 | Lachowicz Katarzyna | 1Fb|1/2 | Edukacja dla bezpieczeństwa | 42 | Rybak Paweł | |
4, 10:40-11:25 | Niezgoda Agnieszka | 1LOw | Biologia | 26 | Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela) | |
4, 10:40-11:25 | Słomiński Dariusz | 3TE | Maszyny i urządzenia elektryczne | 8 | Uczniowie przychodzą później | |
4, 10:40-11:25 | Szkil Hanna | 2K | Wychowanie fizyczne | S1 | Grzywacka Dorota | |
4, 10:40-11:25 | Zawada Monika | 3F | Techniki fryzjerskie | 14 | Barnat Agnieszka | |
5, 11:40-12:25 | Drelich Joanna | 3TBM | Fizyka | 1 | Pałucka Natalia | |
5, 11:40-12:25 | Grabowski Sebastian | 3LOw|2/2 | Informatyka | 46 | Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela) | |
5, 11:40-12:25 | Kowalkowski Tadeusz | 4LOw | Przygotowanie wojskowe | 2 | Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela) | |
5, 11:40-12:25 | Kujawa Daria | 2TEE | Wychowanie fizyczne | S2 | Pikała Karol | |
5, 11:40-12:25 | Lachowicz Dariusz | 1TOS|1/2 | Język angielski | 34 | Stachurski Adam | |
5, 11:40-12:25 | Lachowicz Katarzyna | 1Fa|2/2 | Wychowanie fizyczne | Sł | Świst Mariusz | |
5, 11:40-12:25 | Niezgoda Agnieszka | 2LOw | Biologia | 26 | Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela) | |
5, 11:40-12:25 | Szkil Hanna | 1MPS|IND*TA | Matematyka | | Uczniowie przychodzą później | |
5, 11:40-12:25 | Zawada Monika | 3F | Techniki fryzjerskie | 14 | Barnat Agnieszka | |
6, 12:35-13:20 | Drelich Joanna | 3LOw|2/2 | Język angielski | 49 | Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela) | |
6, 12:35-13:20 | Grabowski Sebastian | 3LOw|1/2 | Informatyka | 46 | Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela) | |
6, 12:35-13:20 | Kowalkowski Tadeusz | 2LOw | Przygotowanie wojskowe | 2 | Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela) | |
6, 12:35-13:20 | Kujawa Daria | 1TOS | Chemia | 12 | Sobolewska Alicja | |
6, 12:35-13:20 | Niezgoda Agnieszka | 2TEE | Matematyka | 40 | Wiloch Tomasz | |
6, 12:35-13:20 | Seibert Mirosław | 1WZb|2/2 | Wychowanie fizyczne | S3 | Ciecholewska Iwona | |
6, 12:35-13:20 | Szkil Hanna | 3WZb | Matematyka | 28 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
6, 12:35-13:20 | Zawada Monika | 3F | Podstawy fryzjerstwa | 14 | Barnat Agnieszka | |
7, 13:25-14:10 | Drelich Joanna | 1LOw|1/2 | Język angielski | 49 | Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela) | |
7, 13:25-14:10 | Grabowski Sebastian | 3TE|2/2 | Informatyka | 46 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
7, 13:25-14:10 | Kowalkowski Tadeusz | 2LOw | Przygotowanie wojskowe | 2 | Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela) | |
7, 13:25-14:10 | Lachowicz Katarzyna | 1Ka|2/2 | Język angielski | 47 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
7, 13:25-14:10 | Niezgoda Agnieszka | 1LOs | Biznes i zarządzanie | 6 | Wojniak Joanna | |
7, 13:25-14:10 | Seibert Mirosław | 2TEE | Fizyka | 18 | Pieńkowska-Fobka Teresa | |
7, 13:25-14:10 | Szkil Hanna | 1Fa | Wychowanie fizyczne | S1 | Jastrzębska Alina | |
8, 14:15-15:00 | Grabowski Sebastian | 2LOm|1/2 | Informatyka | 46 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
8, 14:15-15:00 | Lachowicz Katarzyna | 1Fa|2/2 | Język angielski | 47 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
8, 14:15-15:00 | Szkil Hanna | 2LOs | Wychowanie fizyczne | S1 | Świst Mariusz | |
9, 15:05-15:50 | Grabowski Sebastian | 2TEE|tee | Informatyka | 46 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
Dzień: 20.03.2024 (śr.) |
Lekcja | Nauczyciel/wakat | Oddział | Przedmiot | Sala | Zastępca | Uwagi |
1, 08:00-08:45 | Lachowicz Katarzyna | 1Fb|1/2 | Język angielski | 51 | Uczniowie przychodzą później | |
2, 08:50-09:35 | Lachowicz Katarzyna | 1Ka|2/2 | Język angielski | 51 | Binerat Paweł | |
3, 09:45-10:30 | Lachowicz Katarzyna | 2F | Język angielski | 51 | Uczniowie przychodzą później | |
3, 09:45-10:30 | Naklicki Grzegorz | 1TE|1/2 | Język niemiecki | 30 | Lemańczyk Eugeniusz | |
4, 10:40-11:25 | Lachowicz Katarzyna | 5TPm|2/2 | Język angielski | 4 | Uczniowie przychodzą później | |
5, 11:40-12:25 | Lachowicz Katarzyna | 5TPe | Język niemiecki | 49 | Lemańczyk Eugeniusz | |
6, 12:35-13:20 | Kierończyk Agata | 1Fb | Wychowanie fizyczne | S2 | Ciecholewska Iwona | |
7, 13:25-14:10 | Głowacki Andrzej | 2LOs|1/2 | Zajęcia sportowe | | Cierlicki Sebastian | |
8, 14:15-15:00 | Głowacki Andrzej | 2LOs|1/2 | Zajęcia sportowe | | Cierlicki Sebastian | |
9, 15:05-15:50 | Głowacki Andrzej | 2LOs|1/2 | Zajęcia sportowe | | Cierlicki Sebastian | |
9, 15:05-15:50 | Kierończyk Agata | 4TE | Religia | 52 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
9, 15:05-15:50 | Kierończyk Agata | 3LOw | Religia | 52 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
9, 15:05-15:50 | Kierończyk Agata | 2F | Religia | 52 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
10, 15:55-16:40 | Kierończyk Agata | 4TE | Religia | 52 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
10, 15:55-16:40 | Kierończyk Agata | 3LOw | Religia | 52 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
10, 15:55-16:40 | Kierończyk Agata | 2F | Religia | 52 | Uczniowie zwolnieni do domu | |