Zastępstwa

Okres: 20.05.2024 (pon.) - 20.05.2024 (pon.)

Dzień: 20.05.2024 (pon.)
LekcjaNauczyciel/wakatOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
1, 08:00-08:45Janowska Justyna3LOs|IND*INHistoriaUczniowie przychodzą później
1, 08:00-08:45Kujawa Daria3WZb|IND*JJWiedza o społeczeństwieUczniowie przychodzą później
1, 08:00-08:45Lemańczyk Eugeniusz2LOw|1/2Matematyka33Siemianowicz Natalia
1, 08:00-08:45Rażewski Tomasz1WZM|1/2Wychowanie fizyczneS2Uczniowie przychodzą później
2, 08:50-09:35Janowska Justyna1MPSJęzyk polski4Chojnowska Katarzyna
2, 08:50-09:35Lachowicz Dariusz1LOs|2/2Wychowanie fizyczneS1Woźniak Dariusz
2, 08:50-09:35Lemańczyk Eugeniusz1TOS|1/2Język niemiecki14Łukasiewicz Daria
3, 09:45-10:30Janowska Justyna3TEJęzyk niemiecki26Zawada Monika
3, 09:45-10:30Kujawa Daria3LOmJęzyk angielski20Pomozova Irina
3, 09:45-10:30Rażewski Tomasz1WZMWychowanie fizyczneS1Woźniak Dariusz
4, 10:40-11:25Barnat Agnieszka2LOw|1/2Wychowanie fizyczneS1Uczniowie zwolnieni do domu
4, 10:40-11:25Janowska Justyna3LOsHistoria18Przeniesionaprzeniesiona geografia z wtorku (21.05.2024 r.) - 1 godz. lekcyjna
4, 10:40-11:25Kujawa Daria4TMSJęzyk niemiecki20Zawada Monika
4, 10:40-11:25Lachowicz Dariusz2LOw|2/2Język angielski47Uczniowie zwolnieni do domu
4, 10:40-11:25Lemańczyk Eugeniusz2LOs|1/2Wychowanie fizyczne14Jastrzębska Alina
4, 10:40-11:25Rażewski Tomasz1WZM|1/2Wychowanie fizyczneS2Świst Mariusz
5, 11:40-12:25Barnat Agnieszka2LOs|1/2Biologia20Prusik Aleksandra
5, 11:40-12:25Janowska Justyna1WZMGeografia30Surma Mariola
5, 11:40-12:25Kamiński Michał2LOwReligia50Uczniowie zwolnieni do domu
5, 11:40-12:25Kujawa Daria1KbWychowanie fizyczne206Jastrzębska Alina
5, 11:40-12:25Kulińska Joanna2TS|1/2Informatyka46Grabowski Sebastian
5, 11:40-12:25Kulińska Joanna2TS|2/2Język polski38Przeniesionaprzeniesiona informatyka z 10 lekcji
5, 11:40-12:25Lemańczyk Eugeniusz3TEJęzyk niemiecki14Zawada Monika
5, 11:40-12:25Rażewski Tomasz2WZ|2/2Język angielski49Drelich Joanna
6, 12:35-13:20Bernacka Wiesława1KbMatematyka15Szkil Hanna
6, 12:35-13:20Kujawa Daria4TEWiedza o społeczeństwie20Przeniesionaprzeniesiony wf z 7 lekcji
6, 12:35-13:20Kulińska Joanna3KHistoria38Przeniesionaprzeniesiony język polski z czwartku (23.05.2024 r.) - 1 godz.lekcyjna
6, 12:35-13:20Lachowicz Dariusz2LOwZajęcia z wychowawcą47Uczniowie zwolnieni do domu
6, 12:35-13:20Raduszewska Mariola1TOSBezpieczeństwo i higiena pracy17Rybak Paweł
7, 13:25-14:10Bernacka Wiesława2LOwJęzyk polski15Uczniowie zwolnieni do domu
7, 13:25-14:10Kujawa Daria1FbHistoria20Zawadzińska Dominika
7, 13:25-14:10Kulińska Joanna2LOsWychowanie fizyczneRażewski Tomasz
7, 13:25-14:10Lachowicz Dariusz3TEJęzyk angielski zawodowy47Przeniesionaprzeniesiona fizyka z 8 lekcji
7, 13:25-14:10Raduszewska Mariola2KWychowanie fizyczneB1Jastrzębska Alina
7, 13:25-14:10Zych Andrzej1TOS|2/2Wychowanie fizyczne206Pikała Karol